Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie migracyjnym oraz w sprawach dotyczących prawnych aspektów zatrudniania pracowników oraz zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

Sawicki i Wspólnicy
Kancelaria Adwokacka

 

ul. Poznańska 7 lok. 2
00-680 Warszawa

www.sawickiwspolnicy.pl

Tel.: +48 22 400 33 44
e-mail: kancelaria@sawickiwspolnicy.pl

*

Możesz skontaktować się z nami również poprzez poniższy formularz kontaktowy:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sawicki i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

  Administratorem danych osobowych jest Sawicki i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@sawickiwspolnicy.pl.

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Dojazd do Kancelarii:

  (nasze biuro znajduje się w pobliżu Politechniki Warszawskiej, w okolicach skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i ul. Wilczej).

   

  Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie, pracujemy z klientami z całej Polski oraz z zagranicy. Prowadzimy konsultacje stacjonarne oraz online.

  Zaufało nam wielu pracodawców z różnych branż w tym m.in. sektora IT, nowych technologii, budownictwa, transportu, gastronomii oraz pośrednictwa pracy.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!